XI edycja Powiatowego Konkursu Ortograficznego „Weź byka za rogi”
29 maja 2015 r. w naszej szkole odbyła się XI edycja Powiatowego Konkursu Ortograficznego „Weź byka za rogi”. Wzięło w nim udział 18 uczniów gimnazjów z naszego powiatu. Mistrzem Ortografii została Magda Klimek (Gimnazjum nr 1), a wicemistrzem Iga Kuba (Gimnazjum nr 1). I miejsce (grupowo) zdobyli uczniowie Gimnazjum nr 1: Magda Klimek, Iga Kuba i Nikodem Sikorski. II i III miejsce zdobyli uczniowie naszej szkoły: Agnieszka Witasik, Ewelina Kurzawa, Konrad Lewiński (II miejsce), Alicja Staszek, Julia Wdowińska i Iga Zielińska (III miejsce). Organizatorkami konkursu były: p. M. Jaworska i p. I. Zakrzewska. Nagrody dla zwycięzców ufundował i objął konkurs honorowym patronatem Starosta Powiatu Pabianickiego.