Miło nam poinformować, że 30 maja 2015 r. w Salezjańskim Liceum i Gimnazjum im. ks. Jana Bosko w Łodzi, odbył się VIII Archidiecezjalny Turniej Siatkówki dla gimnazjalistów pod hasłem „Sport drogą do Boga”. Nasza reprezentacja chłopców zajęła II miejsce, natomiast reprezentacja dziewcząt zajęła III miejsce.
Organizatorem Turnieju jest Wydział Katechetyczny Kurii Metropolitalnej Łódzkiej. W turnieju wzięło udział 120 uczniów z 8 szkół.
Naszą szkołę w turnieju reprezentowali:
Kategoria dziewcząt: Agnieszka Witasik, Karolina Kunicka, Sandra Makowska, Karolina Grzegórz, Julia Jałocha, Julia Nowak, Iga Zielińska, Alicja Staszek, Justyna Biskupska.
Kategoria chłopców: Aleksander Placek, Patryk Kucharski, Jan Streit-Wlaźlak, Maciej Kozak, Mikołaj Kiel, Szymon Rogoziński.
Drużyny do osiągnięcia tego sukcesu przygotował pan Tomasz Zawada, duchowo zaś wspierał pan Marek Słowik.
Gratulujemy!

tekst i foto: Marek Słowik