Dzień Dziecka - Dzień sportu
W dniu 16.06.2015 w naszej szkole został zorganizowany spóźniony Dzień Dziecka. Wszystkie klasy brały udział w rozgrywkach sportowych, które polegały na zaliczeniu następujących konkurencji min.:
• Strzału do bramkę
• Rzutu do kosza
• Gry w gumę
• Rzutu ringiem do celu

Uczniowie poszczególnych klas walczyli o tytuł najbardziej usportowionej klasy 2015r.
Najlepsze okazały się:
I miejsce - klasa III d (74 pkt.),
II miejsce - klasa II g (71 pkt.),
III miejsce egzekwo – klasa III a i Ie (67 pkt.).

W rozgrywkach sportowych uczestniczyli także nauczyciele, których drużyna zdobywając 74 pkt., zajęła również I miejsce.
Uczniowie otrzymali w nagrodę dyplomy i słodkie upominki.

W międzyczasie, klasy I, II i III wzięły udział w pokazie pierwszej pomocy przedmedycznej, którą przeprowadził Ochotniczy Sztab Ratownictwa Medycznego
w Pabianicach. Ponadto uczniowie mieli możliwość uczestniczenia w przedstawieniu pt.: Wiele hałasu o nic” przygotowanym przez p. Urszulę Węgrzyn – Skrzydlewską.
Na zakończenie imprezy nauczyciele i uczniowie zostali zaproszeni na kiełbaski z grilla.

Nad przebiegiem całości czuwali nauczyciele wychowania fizycznego we współpracy z Samorządem Szkolnym. Oprawę muzyczną tej imprezy zapewnił pan Jarosław Gabara.

Samorząd Szkolny, który był koordynatorem działań, bardzo dziękuje wszystkim, nauczycielom i pracownikom obsługi, którzy przyczynili się do tego, żeby ten dzień był wyjątkowy.