Finał Powiatowego Konkursu Wiedzy o Świecie Komputerów
20 marca 2015 roku w Zespole Szkół Nr 2 w Pabianicach odbył się finał POWIATOWEGO KONKURSU WIEDZY O ŚWIECIE KOMPUTERÓW zorganizowany przez Zespół Szkół Nr 2 i Powiatowy Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli i Doradztwa Metodycznego w Pabianicach.
Nasze gimnazjum reprezentowali zwycięzcy etapu szkolnego: Mateusz Moskwin z klasy IIa, Kacper Kopycki z klasy IIIh oraz Konrad Lewiński z klasy IIIi.
Najlepszy w powiecie okazał się Mateusz Moskwin, a Kacper Kopycki został wyróżniony przez komisję konkursową.

Finaliści zwiedzili szkołę, zapoznali się z ofertą edukacyjną "Elektryka", zwracając szczególną uwagę na profil technik informatyk oraz uczestniczyli w warsztatach graficznych z wykorzystaniem profesjonalnego sprzętu i oprogramowania komputerowego.

tekst i foto: Grażyna Rosiak