XV Rajd o Puchar Prezydenta Miasta Pabianic i Starosty Powiatu Pabianickiego
To była  piętnasta edycja rajdu. Po raz pierwszy jednak została zmieniona trasa rajdu. Przebiegała ona wokół osiedla Bugaj. Ze Starego Rynku uczestnicy przejechali ulic± Piotra Skargi, poln± drog± do ulicy Granicznej, ul. Grota-Roweckiego, Jutrzkowick±. Meta była zlokalizowana na MOSiRze. Na mecie zorganizowano quiz na temat: „¦ladami pabianickich pomników historii i ekologii”. Wygrały szkoły: Szkoła Podstawowa nr 1, Szkoła Podstawowa nr 17, Gimnazjum nr 1 i Gimnazjum nr 3. Puchary trafiły do instytucji, które najliczniej wzięli udział w rajdzie.- m.in. do Gimnazjum nr 3. Nasz± szkołę reprezentowało 96 uczniów i 14 nauczycieli. Miło nam poinformować, iż w¶ród szczę¶liwców, którzy wylosowali na mecie rowery znaleĽli się uczniowie naszego Gimnazjum - Franciszek Błoch i Andrzej Skoczek.

Serdeczne gratulacje i podziękowania dla uczniów i opiekunów.