Zwierciadło rzeczywistości
6 maja 2015 roku miała miejsce kolejna edycja POWIATOWEGO TURNIEJU RECYTATORSKIEGO „ZWIERCIADŁO RZECZYWISTOŚCI”. Organizatorem konkursu był Młodzieżowy Dom Kultury w Pabianicach. Naszą szkołę reprezentowali: Agata Brzozowska, Julia Fijołek, Magdalena Czestkowska (akompaniament), Zuzanna Bartłomiejczyk, Sandra Hachuła, Martyna Tokarczyk, Milena Swędrak, Eliza Zamolska i Przemysław Ehman.
W kategorii poezja śpiewana I miejsce zdobyła Agata Brzozowska, zaś w kategorii utwór poetycki I miejsce zajęła Martyna Tokarczyk, a wyróżnienia otrzymali: Sandra Hachuła, Eliza Zamolska oraz Przemysław Ehman. Wszystkim serdecznie gratulujemy, gdyż o nagrody walczyło ponad pięćdziesięciu uczestników, we wspomnianych wcześniej dwóch kategoriach!
Do konkursu uczniów przygotowały: p. Małgorzata Brzezińska, p. Liliana Olejnik i p. Urszula Węgrzyn-Skrzydlewska.

tekst i foto: Urszula Węgrzyn-Skrzydlewska