Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom 2015
Szkolne Koło Caritas działające w naszej szkole jak w ubiegłych latach tak i w tym roku włączyło się do akcji Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom 2015. Celem akcji było rozprowadzenie specjalnych świec , które zapłoną na wigilijnych stołach , symbolizując jedność i pamięć o tych dzieciach , które potrzebują naszej pomocy .Dzięki funduszom zebranym ze sprzedaży świec w ubiegłych latach Caritas Archidiecezji Łódzkiej  zorganizował dożywianie dla dzieci , paczki świąteczne , wypoczynek dla dzieci i młodzieży. Dziękuje panu Markowi Słowikowi za opiekę nad wolontariuszami w czasie akcji. Oto lista osób biorących udział w akcji:
Oliwia Szpytko 2b
Julita Grabarz  1f
Wiktoria Karolczak 1f
Vanessa Karolczak 1f
Iza Mik 1e

Wzorem lat ubiegłych Szkole Koło Caritas wzięło udział  w akcji „Czekoladowy Święty Mikołaj”. Wolontariusze z naszego  koła pod moją opieką od godz. 8.30 do 13.30. rozprowadzali  w  kościele  pod wezwaniem Św. Mateusza oraz  Miłosierdzia Bożego  czekolady z nadrukiem postaci Świętego  Mikołaja.  Celem akcji było  przywracanie tradycji  obchodzenia dnia Św. Mikołaja 6 grudnia. Zgromadzone środki  przeznaczymy na cel charytatywny.
Oto lista osób biorących udział w akcji:
1.Marika Bartkiewicz 2a
2.Nikola Bartkiewicz 2a