Mikołajki

Szósty grudnia to wyjątkowy dzień dla każdego dziecka - długo wyczekiwany Mikołaj przyjeżdża na swoich saniach, aby obdarować wymarzonymi prezentami.
7 grudnia Samorząd Szkolny zorganizował dla wszystkich uczniów naszej szkoły mikołajkowe atrakcje. W rolę Mikołaja oraz Śnieżynek wcielili się: jako Mikołaj – Damian Becker z klasy 3C oraz śnieżynki: Klaudia Olejnik i Martyna Pronin z klasy 2B.
Wszyscy grzeczni (i mniej grzeczni) uczniowie oraz pracownicy szkoły zostali obdarowani cukierkami. Był to dobry znak, świadczący o tym, że przez cały rok zachowywaliśmy się wzorowo ;) i zasłużyliśmy na prezenty. Każdy także mógł sobie zrobić pamiątkowe zdjęcie
z Mikołajem oraz Śnieżynkami. Dzień upłynął w milej, ciepłej i serdecznej atmosferze.

tekst i foto: Magdalena Pintera-Wall