Wojewódzkie Zawody Strzeleckie „Ustrzel Gwiazdkę” -  2015
5 grudnia w Pabianickim Klubie „Walter” odbyły się Wojewódzkie Zawody Strzeleckie „Ustrzel Gwiazdkę”.
Naszą szkołę reprezentowały dwa zespoły uczniów:  1 zespół w klasyfikacji szkół gimnazjalnych zajął II miejsce zdobywając 319 punktów,  2 zespół w klasyfikacji szkół gimnazjalnych zajął IV miejsce zdobywając189 punktów.
Składy obu zespołów:
1 zespół - Daniel Adamkiewicz i Sebastian Nowakowski z kl. 1C, Łukasz Podczaski z kl. 1d, Weronika Ogórkiewicz z kl. 3g.
2 zespół - Michał Wejman i Dawid Witmajer z kl. 2b, Michał Wojciechowski z kl. 2e i Jakub Kubiak z kl. 3g.
Była również trójka uczniów rezerwowych – Anna Pochwicka z kl. 1g, Anna Dolińska z kl. 2d i Mateusz Banat z kl. 2e.
Uczniowie dla szkoły zdobyli puchar i dyplom. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. Opiekę nad młodzieżą w trakcie zawodów pełniła  pani Irena Gawrońska.

tekst i foto: Irena Gawrońska