Wigilia dla nauczycieli i pracowników szkoły
Tradycją naszej szkoły są coroczne jasełka przygotowywane przez uczniów pod opieką nauczycieli. Nie inaczej było w tym roku: 22 grudnia 2015 roku w pięknie udekorowanej stołówce zebrali się nauczyciele i pracownicy szkoły. Scenografia wprowadziła zgromadzoną publiczność w tajemnicę Bożego Narodzenia. O dobrą zabawę i miłe doznania słuchowe zadbali zaś aktorzy, chór i zespół muzyczny. Znana od wieków historia zawsze wzrusza i wprowadza w nastrój Bożego Narodzenia. Zgodnie z tradycją byli Trzej Królowie, Maryja, Józef, były też diabły, śmierć i anioły. Nad przygotowaniem jasełek czuwali nauczyciele pani Agnieszka Krzysztofik, pan Marek Słowik, pani Wioletta Sobieraj. Scenografię zaprojektowała i przygotowała pani Anna Suchecka.

tekst i foto: Wioletta Sobieraj