"Drzwi otwarte" w Gimnazjum nr 3
Dnia 05 lutego 2016r., jak co roku w naszej szkole odbyły się „drzwi otwarte”. W godzinach od 17 do 19 na uczniów szkół podstawowych oraz ich rodziców czekało wiele atrakcji. Przy wejściu witał ich serdecznie Samorząd Uczniowski, zaś po szkole zwiedzających oprowadzali reprezentanci poszczególnych klas. W pracowniach odbywały się lekcje pokazowe, oraz prezentacje multimedialne z użyciem najnowocześniejszego sprzętu, którym dysponujemy. Obecni uczniowie oprowadzali szóstoklasistów oraz ich rodziców po szkole, opowiadali im o zajęciach i starali się rozwiać ich wszelkie wątpliwości.
Samorząd Szkolny serdecznie chciałby podziękować uczniom oraz nauczycielom za zaangażowanie w promocję naszego gimnazjum.

tekst i foto: Magdalena Pintera-Wall