Dzień Dziecka - Dzień Sportu

W dniu 16.06.2016 w naszej szkole został zorganizowany spóźniony Dzień Dziecka.
W tym roku obowiązywał strój sportowy a motywem przewodnim stały się  Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej - EURO 2016!
Wszystkie klasy brały udział w rozgrywkach sportowych, które polegały na zaliczeniu następujących konkurencji min.:
- Strzału do bramkę
- Rzutu do kosza
- Gry w gumę
- Rzutu ringiem do celu
- Zagadek i łamigłówek umysłowych

Uczniowie poszczególnych klas walczyli o tytuł najbardziej usportowionej klasy 2016r.
Najlepsze okazały się:

I miejsce - klasa III D
II miejsce – drużyna nauczycieli
III miejsce – klasa I A

Uczniowie otrzymali w nagrodę dyplomy i słodkie upominki.

Nad przebiegiem całości czuwali nauczyciele wychowania fizycznego we współpracy z Samorządem Szkolnym. Oprawę muzyczną tej imprezy zapewnił p. Jarosław Gabara oraz gościnnie wystąpił p. Krystian Maliszewski – pabianicki Elvis Presley.

Samorząd Szkolny, który był koordynatorem działań, bardzo dziękuje wszystkim, nauczycielom i pracownikom obsługi, którzy przyczynili się do tego, żeby ten dzień był wyjątkowy.

tekst i foto: Magdalena Pintera-Wall