I  bieg  EduRun  dla  szkół  gimnazjalnych

Uczniowie naszej szkoły zostali zaproszeni do udziału w I biegu eduRun 2016, z okazji XIX Targów Edukacyjnych w Łodzi. Mieliśmy również okazję zwiedzić targi  zapoznać się z propozycją edukacyjną naszego województwa. Na targach nasi śmiałkowie  (Robert Jarzembski oraz Arkadiusz Utracki) pobili rekord w jeździe na rowerku stacjonarnym, wygrywając drobne gadżety.
                 Bieg eduRun miał długość  1 mili  czyli  1600 m. Najpierw odbyła się rozgrzewka pod okiem lekkoatletów z AZS Łódź, a później uczniowie startowali w konkurencji dziewcząt i chłopców. Klasyfikacja generalna zawodników odbyła się za pomocą chipów w numerach startowych.
                 W I biegu eduRun nasza reprezentacja zaprezentowała się rewelacyjnie. Nasi uczniowie zajęli wiele czołowych miejsc w poszczególnych kategoriach wiekowych. Wyniki:
Wśród dziewcząt klas I   -  II miejsce zajęła Mariola Dzikowska 1c
Wśród dziewcząt klas II -  VI miejsce zajęła Patrycja Lewowska 2a
                                     VII miejsce zajęła Natalia Poczta  2e
Wśród dziewcząt klas III - V miejsce zajęła Oliwia Rorbach  3a
Wśród chłopców  klas I  -  I miejsce zajął Arkadiusz Utracki 1c
                                      III miejsce zajął Stanisław Frankowski  1c
Wśród chłopców klas II -  VIII miejsce zajął Robert Jarzembski  2a
            Reprezentacja Gimnazjum nr 3, pod kierunkiem p. A. Stępińskiej i D. Gwiazdowskiej wystąpiła w następującym składzie:
1.      Dagmara Olejnik  1b
2.      Mariola Dzikowska  1c