Ostatki w Naszej Szkole
Koniec karnawału to tradycyjnie zabawa z udziałem przebierańców. Jak co roku w naszej szkole 09.02 odbyły się ostatki. Z tej okazji Samorząd Szkolny zorganizował konkurs na najciekawsze grupowe przebranie.
Przebrali się nie tylko uczniowie, ale również panie nauczycielki: p. U. Węgrzyn-Skrzydlewska, p. M. Bielecka i p. A. Krzysztofik. W tym roku szkolnym klasy przebierały się za postacie według wylosowanej wcześniej kategorii. Byli min.: superbohaterowie, postacie z bajek, diabły, komandosi, zombi. Wszystkie stroje były zaskakujące i bardzo ciekawe, dlatego jury przyznało:
I miejsce klasie IA
II miejsce klasie 1C
III miejsce klasie 2F
Wśród osób wyróżnionych znalazły się klasy: 1E i 3H.

Wszyscy, którzy włączyli się do świętowania wykazali się dużą kreatywnością oraz pomysłowością, za co serdecznie wam dziękujemy.

tekst i foto: Magdalena Pintera-Wall