Szkolny turniej w piłkę nożną

W dniu 10 marca w sali gimnastycznej odbył się szkolny turniej  dla chłopców klas pierwszych w piłkę nożną.
Turniej zorganizowali nauczyciele : p. Dorota Lewandowska i p. Piotr Kasza.
Do zawodów zgłosiły się następujące klasy: 1c- NIEMCY, 1d-FC CHMURKI, 1e-FC KALFY i 1G-POLSKA. Turniej został rozegrany systemem „każdy z każdym”.
Klasyfikacja końcowa:
I m miejsce klasa 1d,
II miejsce klasa 1c,
III miejsce klasa1e
IV miejsce klasa 1g.

1d-FC CHMURKI: Stanisław Frankowski, ,Arkadiusz Ultracki, Krystian Bednarek, Kacper Wolniak, Patryk Kęsicki, Dawid Gabrielczyk, Dawid Jurek.
1c- NIEMCY: Maciej Kolasiński, Kacper Seroczyński, Kacper Gralak, Kacper Beze, Dawid Mazurek, Mateusz Patora, Patryk Starosta.
1e-FC KALFY: Jakub Stuś, Artur Kędzierski, Adrian Różański, Aleksander Mendel, Jakub Wierzbowski, Igor Dochniak, Kacper Gocha.
1G-POLSKA: Mateusz Dylewski, Wiktor Wdowiak, Krystian Sobański, Mateusz Maciak, Łukasz Czerwiński.
GRATULUJEMY !

tekst i foto: Dorota Lewandowska