III miejsce w XIII Powiatowym Konkursie Profilaktycznym „Zdrowo żyję. Nie palę! Nie piję!”
10 maja drużyna naszej szkoły, w składzie: Joanna Kędzierska, Natalia Kida oraz Eliza Adamczyk z klasy 3F wzięła udział w  XIII Powiatowym Konkursie Profilaktycznym „Zdrowo żyję. Nie palę! Nie piję!” organizowanym przez Gimnazjum w Dłutowie.
Celem konkursu było ukazanie znaczenia problemu uzależnień, dostarczenie i upowszechnienie wiedzy na temat środków uzależniających, doskonalenie umiejętności projektowania i twórczego myślenia oraz promowanie zdrowego stylu życia. Zadaniem uczniów było rozwiązanie testu profilaktycznego oraz udział w konkurencjach sprawnościowych. Uczennice przygotowała p. Magdalena Pintera-Wall (pedagog szkolny).

tekst i foto: Magdalena Pintera-Wall