Projekt edukacyjny pt. Teen Choice Awards

W dniach 8 i 9 lutego 2016r. część uczniów klasy 2E zrealizowała projekt edukacyjny pt. Teen Choice Awards. Koordynatorem projektu była pani Kamila Siwiaszczyk. Przedstawienie obejrzeli uczniowie klas szóstych z pabianickich szkół podstawowych podczas „drzwi otwartych” organizowanych w Gimnazjum nr3.
Warto podkreślić, że uczniowie biorący udział w projekcie samodzielnie przygotowali dekoracje oraz układy taneczne wykorzystane w trakcie prezentacji. Dzięki temu udało im się stworzyć radosną atmosferę w czasie występu oraz wywołać uśmiech na twarzach przybyłych osób.
W projekcie udział wzięli uczniowie klasy 2E: Anna Andrzejewska, Maria Cipińska, Maria Hille, Zofia Wosio, Zuzanna Bednarek, Natalia Poczta, Marta Tadejczyk, Daria Żołnierczyk, Piotr Florczuk, Leszek Selerowicz oraz Marcin Śmigielski.

tekst i foto: Kamila Siwiaszczyk