Szkolny turniej w piłkę nożną dla klas drugich

W dniach 7 i 14 kwietnia 2016r. odbył się szkolny turniej w piłkę nożną dla chłopców klas drugich, który został zorganizowany przez nauczycieli w-f: p. D. Lewandowską, p. Joannę Nowak i p. Piotra Kaszę.
Do turnieju zgłosiły się klasy: 2a, 2b, 2c, 2d, 2e, 2f. Zawody zostały rozegrane systemem „każdy z każdym”. Mecze sędziowali uczniowie z kl.3d: Malwin Strzelec, Norbert Woch i Maciej Kopa.

Klasyfikacja końcowa:
         I   miejsce – kl.2d
         II  miejsce – kl.2f
         III miejsce – kl.2e
         IV miejsce – kl.2c
         V  miejsce – kl.2a
         VI miejsce – kl.2b

Najwięcej bramek w turnieju strzelili:
         Jan Mikołajczyk kl.2a – 7 bramek
         Błażej Przybysz kl.2e – 7 bramek

Reprezentacje klas:
2d – Juliusz Cyran, Wiktor Kazimierczak, Szymon Muszyński, Adrian Wojna, Cezary Bednarek, Gracjan Niezbecki, Marcin Miller.
2f – Przemysław Świątkowski, Tomasz Chłosta, Kacper Rydygier, Krystian Jurek, Mateusz Wawszczak, Artur Janicz, Patrycja Frątczak.
2e – Błażej Przybysz, Paweł Sonak, Piotr Florczuk, Leszek Selerowicz, Rafał Wyderka, Tomasz Malinowski.
2c – Adrian Płóciennik, Maciej Jarmakowski, Konrad Karasiewicz, Szymon Swędrak, Dawid Krystera, Dawid Budziak.
2a – Marcel Adach, Jan Mikołajczyk, Jakub Góralczyk, Krzysztof Duda, Patrycja Lewowska, Aleksander Jurek, Robert Jarzembski, Igor Stanek.
2b – Dawid Witmajer, Michał Wejman, Bartosz Stępiński, Ewa Jeżewska, Paweł Kisiel, Adrian Malcer, Jakub Sekieta.

Gratulujemy!!!

tekst i foto: Joanna Nowak