Szkolny konkurs wiedzy o HIV i AIDS
08 listopada  w naszej szkole został zorganizowały i przeprowadzony przez pedagoga szkolnego p. Magdalenę Pintera-Wall, szkolny konkurs wiedzy o HIV i AIDS. Uczestnicy konkursu musieli odpowiedzieć na 27 pytań testowych. Celem konkursu było: poszerzanie wiedzy z zakresu problematyki HIV/AIDS, kształtowanie właściwych postaw młodych ludzi wobec osób zakażonych wirusem HIV lub chorych na AIDS oraz integrowanie młodzieży we wspólnych działaniach z zakresu profilaktyki zdrowotnej. Największą liczbę punktów i tym samym pierwsze miejsce uzyskała uczennica klasy III C Martyna Tokarczyk. Drugie miejscu ex aequo zajęły uczennice klasy III F Sara Markus i Wiktoria Strzelecka. Cała trójka finalistek została zakwalifikowana do etapu wojewódzkiego, który odbędzie się 01 grudnia 2016.
Serdecznie gratulujemy!

tekst i foto: Magdalena Pintera-Wall