Konkurs „Świąteczne inspiracje”

W dniu 7 grudnia uczniowie klas integracyjnych naszej szkoły wzięli udział w konkursie „Świąteczne Inspiracje”.   Konkurs odbywał się w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Łodzi. Szkołę naszą reprezentowali: Kacper Pluta kl 2B, Jakub Wilczek kl 2B, Daria Rusiecka kl 2A, Agata Kułakowska 2A, Monika Pustelnik 2A, Natalia Siwek 2A, Marta Klamżyńska 1C, Paulina Rydzyńska 1C, Adrian Sarnik 1A, Aleksander Potrzebowski 1A, Jan Szczepaniak 1B.

Uczniowie wykonywali świąteczne stroiki i ozdabiali piernikowe choinki.  II miejsce   w kategorii stroiki zajęła Paulina Rydzyńska z klasy 1C, a wszyscy uczniowie zostali wyróżnieni. Opiekunami były panie: Dorota Gwiazdowska, Ewa Widz i Elżbieta Milczarek.

tekst i foto: Ewa Widz, Elżbieta Milczarek