Dzielmy się magią świąt

W dniu 20. 12.16r.  uczniowie naszej szkoły pod opieką p. W. Sobieraj, p. A. Krzysztofik i p. M. Słowika wzięli udział w akcji ,,Dzielmy się magią świąt’’, nad którą patronat objął  Uniwersytet Łódzki. Przedsięwzięcie to, mające na celu międzypokoleniową integrację, polegało na  zorganizowaniu przedświątecznego spotkania w Domu Opieki Społecznej w Pabianicach przy ul. Wiejskiej.
Wystawiony przez nas program słowno – muzyczny był kluczowym elementem projektu. Wigilijna Pastorałka dostarczyła  słuchaczom wielu emocji. Pojawiły się łzy wzruszenia i usłyszeliśmy słowa podziękowania od mieszkańców Domu Opieki Społecznej za wprowadzenie ich w niezwykły świąteczny nastrój, między innymi poprzez wspólne  kolędowanie. Po występie zostaliśmy zaproszeni przez gospodarzy na słodki poczęstunek.
Jest nam niezmiernie miło, że mogliśmy uczestniczyć wspólnie ze studentkami lingwistyki dla biznesu z Uniwersytetu Łódzkiego w tym wspaniałym i pełnym świątecznej magii spotkaniu.
Oto lista uczniów biorących udział w występie:
Anna Sobieraj, Zofia Biesaga, Małgorzata Przybysz, Martyna Struzińska, Julia Grenda, Katarzyna Śmiech, Izabela Świtoniak, Paulina Łaska, Anna Sumera, Katarzyna Bajer, Adrianna Biesiacka, Natalia Lipowska, Wiktoria i Wanessa Karolczak, Marta Karasińska, Mateusz Majzer, Sara Małkus, Julia Borowiecka, Natalia Kozak, Kacper i Klaudia Beze, Wiktoria Strzelecka, Marietta Kazimierczak, Mateusz Okruszek, Iga Adach, Róża Paszkiewicz, Julia Mackiewicz, Julita Grabarz, Ernest Pełka, Aleksandra Muszyńska, Anna Andrzejewska,
Maria Cipińska, Klaudia Czaplińska.

tekst i foto: Agnieszka Krzysztofik