Mikołajkowy Turniej Tenisa Stołowego w Gimnazjum nr 3

Dnia 29.11.2016 odbył się w naszym Gimnazjum MIKOŁAJKOWY TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO.
Turniej został rozegrany na sali tenisa stołowego. Opiekunami Turnieju  i projektu edukacyjnego były p. Joanna Nowak oraz p. Dorota Lewandowska.

Turniej został zrealizowany jako PROJEKT EDUKACYJNY przez następujących uczniów:
8.       Mateusz Wawszczak  3f

Lista uczestników  Mikołajkowego Turnieju Gimnazjum nr 3 w tenisie stołowym.
19.     Filip Stankiewicz  2e

Mecze chłopców w I etapie zostały rozegrane systemem pucharowym. Klasyfikacja końcowa Mikołajkowego Turnieju Gimnazjum nr 3 w tenisie stołowym chłopców:
I miejsce – Michał  Kowalczyk   1f
II miejsce – Filip  Góralczyk   1b
II miejsce – Dawid  Górecki  1e

W tym roku po raz pierwszy do turnieju zgłosiły się również dziewczęta. Mecze dziewcząt rozegrane zostały system „każdy z każdym”. Uczestniczki turnieju:
1
.       Anna Dolińska
2.       Izabela Jańczyk
3.       Aleksandra Talarska
4.       Maria Zarzycka
5.       Natalia Rusek

Klasyfikacja końcowa Mikołajkowego Turnieju Gimnazjum nr 3 w tenisie stołowym dziewcząt:
I miejsce – Natalia Rusek 2e
II miejsce – Maria Zarzycka 3f
III miejsce – Aleksandra Talarska 3f

Wszyscy uczestnicy zostali nagrodzeni dyplomami za udział w turnieju, a zwycięzcy medalami za zajęcie I, II, III miejsca.

Udział w zawodach uświadomił nam, że rywalizacja między uczestnikami zawodów i kulturalne kibicowanie może przebiegać  w formie dobrej zabawy oraz, że jest to ciekawy sposób spędzenia czasu wolnego.

tekst i foto: Joanna Nowak