Finał Wojewódzki Orlikowej Ligii Mistrzów w Koszykówce

W sobotę, 29.10.2016r., w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 3 w Pabianicach odbył się Finał Wojewódzki Orlikowej Ligii Mistrzów w koszykówce dziewcząt i chłopców.
Wśród dziewcząt rywalizowały  GIM  Sieradz, GIM  Ujazd, GIM Skierniewice i GIM 3 Pabianice, u chłopców GIM  Kutno, GIM Skierniewice i GIM 3 Pabianice.
Reprezentacja dziewcząt naszego Gimnazjum, pod kierunkiem p. A. Stępińskiej i p. D. Gwiazdowskiej, wystąpiła w następującym składzie:
Ewa Kielar  3a
Natalia Śniada  3a
Julia Pawłowska  3c
Klaudia  Beze 2c
Iga Adach  2c
Paulina Szwej  2c
Natalia Janitzka  2d
Oliwia Oleszko  2a
Zofia Wosio  3e
Patrycja  Lewowska  3a

Dziewczyny wygrały wszystkie swoje mecze, zajęły I miejsce i zdobyły tytuł Mistrza Województwa Orlikowej Ligii Mistrzów w koszykówce.

Reprezentacja chłopców, pod kierunkiem p. D. Lewandowskiej, po bardzo zaciętych bojach zajęła III miejsce w Województwie. Chłopcy wystąpili w składzie:
Dominik Loin 3c
Jan Duda 3c