Mikołajkowy Turniej halowej piłki nożnej dla chłopców klas 1

W dniu 9.12.2016r.w sali gimnastycznej Gimnazjum nr 3 został rozegrany Mikołajkowy Turniej halowej piłki nożnej w piłkę nożną dla klas 1. Turniej zorganizowali nauczyciele w-f: p. Dorota Lewandowska i p. Piotr Kasza.

Wszystkie mecze sędziowali starsi uczniowie z klasy 3 f: Krystian Jurek i  Artur Janicz. Po zakończeniu turnieju każdy uczestnik otrzymał czekoladowego Mikołaja i baton. Słodycze zostały ufundowane przez szkołę.

Klasyfikacja końcowa:
I miejsce - kl.1d
II miejsce - kl.1g
III miejsce - kl.1e
IV miejsce - kl.1b
V miejsce - kl.1f
VI miejsce - kl.1c

Skład drużyn:
KL.1d -Jakub Tyran, Aleksander Moszyński, Kacper Trojakowski, Kacper Żurowski, Dawid Dubiel.
KL.1g - Szymon Przyk, Kamil Henke, Szymon Kaczmarek, Dawid Kowalski, Tobiasz Kowalczyk, Kacper Stusio, Konrad Kardas.
Kl.1e - Dawid Górecki, Bartosz  Przybyliński, Michał Jurek, Radosław Wójcik, Szymon Nochowicz,   Mateusz  Szymorek.
KL.1b (mieszana) - Jakub Brykowski 1b, Mateusz Małkus 1b, Mateusz Okruszek 1d, Olaf Baryła 1a.
KL.1f - Jakub Kostera, Gabriel Zuber, Michał Kowalczyk, Maksymilian Szanda,  Łukasz  Kacprzak,  Michał Nowakowski.
KL.1c - Szymon Popek, Natan Chmielewski, Wiktor Bajer, Stanisław Maciej, Adrian Kubańczyk.

GRATULUJEMY!

tekst i foto: Dorota Lewandowska