Zbiórka darów dla schroniska

Od września nasza szkoła brała udział w akcji zbierania karmy dla psów z pabianickiego schroniska oraz Fundacji Kundel Bury. Po zakończeniu zbiórki, co roku samorząd szkolny, oraz szkolny klub wolontariatu wyjeżdżają do schroniska i uroczyście przekazują zebraną karmę, koce, zabawki i inne akcesoria. Mogą przy tej okazji wejść na teren tej placówki i przejść się pomiędzy boksami ze zwierzętami. Do akcji przyłączyły się następujące klasy 1a, 1b,  1c, 1e, 1g, 2a, 2b, 2c, 2e, 3a, 3b, 3c, 3e, 3f.
Dziękujemy wszystkim dzieciom, rodzicom oraz nauczycielom, którzy włączyli się do akcji. Szczególne wyrazy uznania należą się Pani Marzennie Bieleckiej, Pani Izabeli Zakrzewskiej oraz Pani Agnieszce Kapuścińskiej za okazałe serce, wielką życzliwość i zainteresowanie młodzieży ideą wolontariatu. Akcja pomocy niechcianym zwierzętom pokazuje, że dzielenie się tym co mamy - to dobry uczynek.

tekst i foto: Magdalena Pintera-Wall