Sadzenie kwiatów
Wiosna przyszła niewątpliwie w całej okazałości. Piękna pogoda to doskonały czas na sadzenie roślin. 19 maja (piątek) odbyło się uroczyste sadzenie kwiatów, które było częścią obchodów Międzynarodowego Dni Ziemi, który przypadał w dniu 22 kwietnia. W tym dniu, z inicjatywy Samorządu Szkolnego i Szkolnego Klubu Wolontariatu, uczniowie naszej szkoły wraz z opiekunkami samorządu p. A. Kapuścińską i p. M. Pinterą-Wall wybrali się przed budynek szkolny, aby zasadzić rośliny zakupione przez chętnych uczniów, wychowawców oraz rodziców. Najważniejszym celem tego dnia, było ukształtowanie w uczniach poczucia odpowiedzialności za jakość otaczającej przyrody. Pomysł sadzenia kwiatków bardzo spodobał się wszystkim uczniom, którzy z uśmiechem na twarzy oraz dużym zaangażowaniem sadzili swoje roślinki. Teraz już tylko pozostaje czekać na „kolorowe i barwne” efekty naszej pracy!
Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim za zaangażowanie.

tekst i foto: Magdalena Pintera-Wall