Uroczystość wręczania dyplomów i nagród rzeczowych w eliminacjach powiatowych
Konkursu Krajoznawczego "Poznajemy Ojcowiznę"
Dnia 11 kwietnia 2017 roku w siedzibie Starostwa Powiatowego w Pabianicach odbyła się uroczystość wręczania dyplomów i nagród rzeczowych w eliminacjach powiatowych XXIV Ogólnopolskiego Młodzieżowego Konkursu Krajoznawczego "Poznajemy Ojcowiznę".
W kategorii prac literackich zbiorowych I miejsce zajęły: Róża Paszkiewicz, Julia Grenda, Marietta Kazimierczak, Adrianna Biesiacka z klasy I C.
W kategorii prac multimedialnych indywidualnych I miejsce zajęła Justyna Kurzawa z klasy III F.
W kategorii prac multimedialnych indywidualnych II miejsce zajęła Barbara Orpel z klasy III F.
W kategorii prac multimedialnych zbiorowych III miejsce zajęli: Zofia Wosio, Marcin Śmigielski klasy III E
W kategorii prac multimedialnych zbiorowych wyróżnienie zdobyli: Iga Adach, Klaudia Beze, Kacper Beze z klasy II C.
W kategorii prac multimedialnych indywidualnych wyróżnienie zdobyła Magdalena Minias z klasy I A
Do konkursu przygotowali uczniów nauczyciele: geografii p. Ewa Widz i historii p. Andrzej Pasiński.
Serdecznie gratulujemy uczniom sukcesów.

tekst i foto: Ewa Widz