Finał wojewódzki Ogólnopolskiego Młodzieżowego Konkursu Krajoznawczego "Poznajemy Ojcowiznę"

Dnia 20 marca 2017 roku w Sieradzu odbył się finał etapu wojewódzkiego Ogólnopolskiego Młodzieżowego Konkursu Krajoznawczego "Poznajemy Ojcowiznę". Nasi uczniowie zaprezentowali ciekawe prace pod względem merytorycznym i artystycznym, które zostały nagrodzone dyplomami i nagrodami rzeczowymi.
 - III miejsce w województwie łódzkim zdobyła Justyna Kurzawa w kategorii multimedialnej w¶ród uczniów szkół gimnazjalnych z prac± "Historia pabianickich tramwajów" (praca została wysłana do Warszawy na etap ogólnopolski),
wyróżnienie w województwie łódzkim w kategorii zbiorowej w¶ród uczniów gimnazjów zajęły: Adrianna Biesiacka, Róża Paszkiewicz, Julia Grenda, Marietta Kazimierczak za pracę "Powróćmy jak za dawnych lat..."
Sukces naszych uczennic i ich zaangażowanie w pracę wspaniale wpisały się w wysoki poziom konkursu.
Uczestników spotkania przywitano napojami i słodyczami, a pożegnano ciepłym posiłkiem. Gospodarzem spotkania była Powiatowa Biblioteka Publiczna w Sieradzu. Opiekunem uczestniczek konkursu była p. Ewa Widz.

tekst i foto: Ewa Widz