Promocja szkół ponadgimnazjalnych

Promocja szkół ponadgimnazjalnych w naszym gimnazjum rozpoczęła się w marcu do tej pory odwiedzili nas przedstawiciele kilku szkół, a niektóre szkoły nadesłały materiały promocyjne. Działania promocyjne szkół mają na celu wspierania uczniów gimnazjum w podejmowaniu decyzji w zakresie dalszej kontynuacji nauki. Każda szkoła stara się jak najlepiej zaprezentować  swoją ofertę promocyjną, przedstawić swoje zalety i sukcesy jakie osiąga. Przypominamy, że we wszystkich szkołach ponadgimnazjalnych organizowane są Dni Otwarte, połączone z warsztatami, pokazowymi lekcjami oraz zwiedzaniem budynku szkoły. Wszystkich trzecioklasistów, serdecznie zapraszamy na dni otwarte szkół ponadgimnazjalnych, które odbędą się w dniu 17.03.2017.

tekst i foto: Magdalena Pintera-Wall