Projekt edukacyjny w języku angielskim "What is worth visiting in London?"

W dniu 22 maja 2017 r. zrealizowany został projekt edukacyjny pt. "Co warto zwiedzić w Londynie?", którego opiekunem była pani Sylwia Pelizg. Na prezentację zaproszono uczniów klas 1a i 1c. Podczas prezentacji uczniowie wirtualnie oprowadzili widzów po Londynie, opowiedzieli o zabytkach w języku angielskim tj.: London Eye, Big Ben, Tower Bridge, Tower of London, Buckingham Palace, Tate Modern, Science Museum, Madame Tussaud. Uczniowie mogli również dowiedzieć się więcej na temat rodziny królewskiej, Sherlocka Holmesa czy londyńskiego metra oraz obejrzeć oryginalne pamiątki z Londynu tj.: bilety wstępu, paragony, pocztówki, gazety, magazyny, książki, ulotki, rozkłady jazdy, mapy itp.
Po wysłuchaniu prezentacji widzowie wzięli udział w interaktywnym quizie, specjalnie przygotowanym przez prezenterów. Zwycięzcy otrzymali słodkie nagrody.

W prezentacji udział wzięli uczniowie:
Natalia Krych 1f
Adrian Michalak 1f