Wolontariusze dla przedszkolaków - Przedszkoliada Tour 2017

28.03.2017 w hali MOSiR w Pabianicach, odbyła się trzecia edycja największego w Europie cyklu imprez sportowych dla przedszkolaków, Grupa Azoty Przedszkoliada
Tour 2017. Ponad 200 dzieciaków spędziło aktywnie dzień podczas Grupa Azoty Przedszkoliada 2017. Do zabawy z czerwonym kangurem przyłączyło się 8 przedszkoli: PM2, PM4, PM5, PM6, PM13, PM14, PM16 oraz Pokaż Świat z Konstantynowa Łódzkiego. Dzieciaki w aktywny sposób poznawały sport na kilku stacjach. Były zajęcia z piłką nożną, siatkówką, koszykówką, piłką ręczną, a w rolę animatorów wcielili się lokalni sportowcy oraz wolontariusze z naszego gimnazjum. Każdy przedszkolak otrzymał medal i nagrody od sponsorów. Imprezę zakończyła wspólna fotografia wszystkich organizatorów, wolontariuszy i uczestników.

tekst i foto: Magdalena Pintera-Wall