XVII Rajd Rowerowy o Puchar Prezydenta i Starosty
W dniu 10 czerwca 2017r. odbył się XVII Regionalny Rajd Rowerowy o Puchar Prezydenta Miasta Pabianic i Starosty Pabianickiego pod patronatem Marszałka Województwa Łódzkiego w ramach LX dni Pabianic. Uczniowie naszego Gimnazjum jak co roku aktywnie uczestniczyli w tym przedsięwzięciu. Trasa rajdu biegła ulicami miasta i gminy wiejskiej Pabianice.  Metą było boisko „Włókniarza”, gdzie miało miejsce podsumowanie rajdu i wręczenie nagród (m.ni. rowerów) ufundowanych przez sponsorów. Nasza uczennica Marta Góralczyk z klasy II E wygrała zestaw lampek rowerowych ufundowanych przez firmę Lumileds.
Opiekę nad uczniami sprawowali p. ong>Tomasz Zawada, p. Ewa Zawada, p. Urszula Węgrzyn-Skrzydlewska, p. Ewa Widz, p. Izabela Zakrzewska, p. Piotr Kasza oraz dyrektor szkoły p. Włodzimierz Stanek
Dziękujemy naszym uczniom za godne reprezentowanie szkoły.

tekst i foto: Ewa Widz