Ogólnopolski Konkurs Wiedzy o Zdrowym Stylu Życia „Trzymaj Formę”

Dnia 16 lutego 2017 roku uczniowie naszej szkoły:
Anna Dolińska 3d
Izabela Janczak  3d
Barbara Orpel  3f

Wzięli udział w I etapie Ogólnopolskiego Konkursu wiedzy o zdrowym stylu życia Trzymaj Formę! prowadzonym wspólnie z Polską Federacją Producentów Żywności, przeszedłszy wstępną weryfikację pozytywnie.  Wszystkie etapy konkursu przeprowadzane są w formie on-line za pośrednictwem strony Konkursu. I etap polegał na samodzielnym rozwiązaniu zadań konkursowych przez uczniów. Zadania Konkursu miały charakter testów z pytaniami zamkniętymi. Czas na rozwiązanie – 45 minut. Uczestnicy otrzymali pytania dwojakiego rodzaju:
1.      Zestaw 20 zadań, w których uczestnicy wybierają jedną z proponowanych odpowiedzi
2.      Zestaw 20 zadań, w których uczestnicy decydują o prawdziwości lub fałszu zdań.
Uczniów do Konkursu przygotowywała przez kilka miesięcy pani Joanna Nowak i pani Dorota Lewandowska. Dziękujemy również za pomoc w udzieleniu i przygotowaniu pracowni komputerowej pani Grażynie Rosiak. Oczekujemy na listę laureatów dalszych etapów do dnia 24 marca 2017.

tekst i foto: Joanna Nowak