Przedstawienie teatralne pt. "Zepsute bajki"
W dnach 03-09 marca 2017r. odbywały się w naszej szkole Dni Otwarte dla uczniów Szkół Podstawowych i Przedszkoli oraz ich rodziców. Jedną z wielu atrakcji tego przedsięwzięcia było przedstawienie teatralne pt. "Zepsute bajki" przygotowane przez uczniów klasy integracyjnej IC pod kierunkiem p. Izabeli Zakrzewskiej i p. Ewy Widz. Po sztuce przeprowadzono konkurs dla zaproszonych gości ze znajomości bajek i baśni.
Inscenizację obejrzeli uczniowie Szkół Podstawowych nr 1,3,8,9 (integracyjna) oraz Przedszkoli nr 4,13,16,11 (integracyjne), w ramach współpracy, integracji i promocji w środowisku lokalnym.
Młodymi aktorami na scenie byli: Bajer Wiktor, Barczyńska Oliwia, Biesaga Zofia, Biesiacka Adrianna, Chmielewski Natan, Glinkowski Piotr, Grenda Julia, Kaczmarek Martyna, Kazimierczak Marietta, Klamżyńska Marta, Kubańczyk Adrian, Maciej Stanisław, Paszkiewicz Róża, Pędziejewska Zuzanna, Popek Szymon, Sobieraj Anna i Świtoniak Izabela. Uczniowie wspaniale opanowali swoje role, przygotowali piękne stroje i grali sztukę aż 14 razy. Przedstawienie bardzo podobało się naszym gościom, co wyrażali gromkimi brawami.

tekst i foto: Ewa Widz