Zabawa andrzejkowa dla uczniów klas I-III

29 listopada w przeddzień imienin Andrzeja odbyła  się w naszej szkole zabawa andrzejkowa dla uczniów klas I-III. Odwiedziły nas także dzieci z Przedszkola Miejskiego nr 15. Pięknie przebrani za wróżki, Cyganeczki i magów uczniowie z klasy IIIB pod opieką wychowawczyni p. Anny Piecyk –Chmieleckiej przepowiadali nam przyszłość. Było lanie wosku, wróżby z obierzyn jabłka, przepowiednie z kart ,  wylosowanych karteczek, wyrzuconej liczby oczek na kostkach. Mogliśmy dowiedzieć się kim zostaniemy w przyszłości, co nas czeka niebawem, poznać imiona sympatii. Oczywiście wszystkie wróżby traktujemy jako dobrą zabawę. Uroku  dodał nastrój stworzony przez blask świec  i dekoracje, które wykonały panie: Katarzyna Janiszewska,  Agnieszka Herszel –Pościk oraz Aleksandra Kurasiewicz.  Zabawy taneczne z dziećmi prowadziła p. Magdalena Ściegienka.

tekst: A. Kurasiewicz
foto: K. Janiszewska, A. Herszel- Pościk, A. Piecyk- Chmielecka