XVIII Wrześniowy Bieg Przełajowy

W dniu 26 września 2017r. odbył się XVIII Wrześniowy Bieg Przełajowy, będący jednocześnie Mistrzostwami Powiatu w drużynowych i indywidualnych biegach przełajowych. Wystartowało w nim 446 zawodników, w różnych kategoriach wiekowych.
Reprezentacja dziewcząt, pod kierunkiem  p. A. Stępińskiej i p. D. Gwiazdowskiej, wystąpiła w następującym składzie:
10.  Marta  Krysiak 2e

Dziewczęta drużynowo wywalczyły I miejsce w Powiecie. Indywidualnie najlepiej pobiegły Klaudia Beze, która zajęła III miejsce oraz Natalia Janitzka na miejscu IV. Klaudia i Natalia tym samym zakwalifikowały się do Mistrzostw Wojewódzkich.

Reprezentacja chłopców, pod kierunkiem p. D. Lewandowskiej i p. P. Kaszy, wystąpiła w następującym składzie: