Festyn sportowy pod nazwą „Integracja zaczyna się w sercu”

W dniu 1 grudnia w  Powiatowej  Hali Sportowej w Pabianicach odbył festyn sportowy pod nazwą „Integracja zaczyna się w sercu”.  Naszą szkołę reprezentowali uczniowie z klas integracyjnych: IA i IB. Kibicowali im koledzy i koleżanki z klasy IC. Wśród sześciu konkurencji uczniowie układali pejzaż z puzzli, zbierali kolorowe piłeczki, rzucali do celu oraz strzelali do bramki. Najwięcej emocji dostarczyły zawody w przeciąganiu liny. Przygotowano także konkurencje dla kibiców, których nagrodzono słodyczami. W przerwach można było podziwiać występy tancerzy z SP9 oraz gimnastyczek z SP8. Wszyscy zawodnicy zdobyli medale i otrzymali w nagrodę słodkości. Wróciliśmy do szkoły pełni emocji sportowych i radości ze wspaniałej zabawy.

tekst: A. Kurasiewicz
foto: K. Janiszewska