Konkurs plastyczny "Jesienne drzewo"

Z przyjemnością informujemy, że pierwszy konkurs plastyczny "Jesienne drzewo" organizowany na Świetlicy szkolnej Wyspa Radości został rozstrzygnięty.
Młodzi artyści z klas I-IV stanęli na wysokości zadania. Poziom prac wskazywał, że dzieci dostrzegają piękno natury i otaczających je drzew, a także umieją wykorzystywać i zestawiać różnorodne techniki plastyczne. Wszyscy, którzy widzieli wystawkę prac mogą przyznać, że pomysłowość i kreatywność dzieci nie zna granic.
Komisja miała trudne zadanie, by wskazać laureatów. Spośród ponad 20 prac komisja wyłoniła prace zwycięskie. Tak więc nagrody i dyplomy odebrali:
I miejsce – Maja Kielan - I b
II miejsce – Gloria Klimczak – IV a
III miejsce – Hania Duma - Ib

Komisja przyznała jeszcze nagrodę specjalną dla Lidii Szynki z klasy III b za wyjątkowo piękne drzewo przestrzenne.
Zwycięzcom gratulujemy!
Pozostałe dzieci, które wzięły udział w konkursie dostały pamiątkowe dyplomy i słodkie upominki.
Dziękujemy dzieciom zaś za podjęcie wyzwania :) Zapraszamy do udziału w następnych naszych konkursach.

tekst i foto: M. Stachelska