X Powiatowy Konkurs Recytatorski „Barwy jesieni”

Dnia 6 listopada 2017r. w Miejskiej Bibliotece Publicznej Dzieci i Młodzieży, odbył się X Powiatowy Konkurs Recytatorski  „Barwy jesieni”, organizowany przez Powiatowy Ośrodek Doskonalenia  Nauczycieli i Doradztwa Metodycznego w Pabianicach. W konkursie brali udział uczniowie klas pierwszych szkół podstawowych powiatu pabianickiego. Ze Szkoły Podstawowej nr 16 z Oddziałami Integracyjnymi im. Tadeusza Kościuszki w konkursie wzięły udział trzy uczennice: Maria Karbowiak z kl. I a, która recytowała wiersz pt. „ Nieroztropny Jacuś” Jolanty Gajdy, Nina Pioch z kl. I b, która recytowała wiersz pt. „Jesienny pociąg” Doroty Gellner oraz Judyta Florczak z kl. I c, która recytowała wiersz  pt. „Pora wesoła” Marka Głogowskiego. Wszystkim uczestniczkom gratulujemy udziału w konkursie.

tekst i foto: Daria Dąbrowska