Jasełka w Lumileds

W dniu 18 grudnia gościliśmy w siedzibie firmy Lumileds Poland, gdzie nasi uczniowie przedstawili tradycyjne jasełka dla pracowników firmy. W programie były występy aktorów, taniec, muzyka i wspaniałe kolędy w wykonaniu naszych utalentowanych uczniów. W przedstawieniu wzięli udział:
Szkoła Podstawowa:
Z klasy 4b: Martyna Olkusz, Klaudia Raczyńska, Martyna Stępińska, Hanna Kozłewska; z klasy 3a: Mateusz Sobieraj, Jakub Otomański, Natalia Kozik, Hanna Grzeszna, Daria Baj, Joanna Hanke, Patryk Piątkowski, Kacper Borowiec, Magda Minias.
Gimnazjum:
Z klasy 2e: Mikołaj Rybowski, Aleksandra Stusio, Julian Antczak, Aleksandra Kosek, Paulina Oś; z klasy 2g: Klaudia Czaplińska i Tobiasz Kowalczyk; z klasy 2c: Róża Paszkiewicz, Julia Grenda oraz Mateusz Majzer z klasy3c.
Aktorów i scenariusz przygotowała pani Agnieszka Krzysztofik i pan Marek Słowik. Oprawę muzyczną i śpiewy przygotowała pani Wioletta Sobieraj.

tekst i foto: Marek Słowik