Finał VIII ogólnopolskiego konkursu na miniaturę literacką MINI-SAGA COMPETITION

Pierwszego grudnia 2017 roku odbył się finał VIII ogólnopolskiego konkursu na miniaturę literacką MINI-SAGA COMPETITION organizowanego w Młodzieżowym Domu Kultury w Pabianicach. Uczniowie prezentowali prace o długości 50 wyrazów w trzech kategoriach wiekowych: komiks 9-12 lat, miniatura literacka 13-15 oraz 16-19 lat. Miło nam poinformować, że uczennica naszej szkoły, redaktor angielskiej sekcji Gimnazety English Corner –  Małgorzata Przybysz z klasy 2Bi zajęła III miejsce w swojej kategorii wiekowej pracą zatytułowaną A story about how mother and her lost child were happily reunited after 20 years. Serdecznie gratulujemy Małgosi i życzymy dalszych sukcesów.

tekst i foto: Adrianna Krajewska