Światowy Dzień Pluszowego Misia

24 listopada uczniowie klas I-III uroczyście obchodzili Światowy Dzień Pluszowego Misia.
Tego dnia na korytarzach zrobiło się bardzo pluszowo. Pojawiły się urodzinowe kartki z życzeniami, balony, ulepione z plasteliny misie małe i duże oraz tajemniczy obraz z kwadracików, na którym po pewnym czasie pojawił się uśmiechnięty portret jubilata.
Od samego rana dla starszych klas rozpoczęła się gra, podczas której uczestnicy poznali, ukrytą w kodach QR, historię misia ocalonego przez prezydenta USA T. Roosvelta i zmagali się z wyznaczonymi przez organizatorów zadaniami. Następnie uczniowie wszystkich klas obejrzeli w szkolnym kinie film o przygodach sympatycznego misia Paddingtona.  A na koniec każdy miał możliwość zrobienia sobie zdjęcia w misiowej foto budce. Serdecznie dziękujemy wszystkim uczniom i nauczycielom za wspólną zabawę, a paniom: Aleksandrze Kurasiewicz, Katarzynie Janiszewskiej i Agnieszce Herszel- Pościk należą się prawdziwe misiowe uściski za bardzo pluszowy dzień w naszej szkole.

tekst i foto: Agnieszka Herszel- Pościk