Konkurs plastyczny pt. „Święta-Święta”

W dniu 05.01.2018r. został rozstrzygnięty konkurs plastyczny pt. „Święta-Święta” i „Choinka”. Zorganizowany przez wychowawców klas 1-3 p. Aleksandrę Kurasiewicz, p. Darię Dąbrowską, p. Magdalenę Ściegienkę i p. Annę Chmielecką - Piecyk. Przedmiotem konkursu było stworzenie pracy, której głównym tematem była Choinka. Zadaniem młodszych uczniów było wykonanie pracy plastycznej płaskiej. Trzecioklasiści wykonywali prace przestrzenne w dowolnym formacie, wykonane wybraną przez uczestników techniką plastyczną, z możliwością wykorzystania różnorodnych materiałów. Głównymi celami konkursu było zachęcenie dzieci do twórczego działania. Rozwijanie ich zainteresowań i zaspokojenia potrzeby ekspresji oraz umożliwienia im osiągnięcia sukcesu. W konkursie udział wzięli następujący uczniowie:
IA  Zuzia Grzelak, Basia Fiuk, Krystian Młodzianowski, Antek Wlazeł, Julia Stachurska, Zuzia Jabłońska, Jaś Jagusiak, Marysia Karbowiak, FiliP Pawlik, Nikola Mesor
IB  Nikola Szerffel, Hania Pabich, Karolina Wójcik
IC  Hania Duma, Filip Senderecki, Lena Grzelak
IIIA  Weronika Melesa, Hania Grzeszna
IIIB  Oskar Hańćka, Pola Leśnik
IIIC Michał Nowak, Patrycja Stefańska, Ola Gorwa, Kacper Cichy, Kuba Frątczak

Wszystkie prace wzbudziły podziw organizatorów, a ich autorzy otrzymali dyplom i nagrodę. Wyłonienie zwycięzców było bardzo trudne, więc jury zdecydowało nagrodzić prace odznaczające się szczególną pomysłowością i wkładem własnym, a ich autorami są:
IA  Nikola Mesor
IB  Karolina Wójcik