III Turniej Piłki Siatkowej dla Wolontariuszy o Puchar Starosty Powiatu Pabianickiego

8 listopada 2017 r. w Powiatowej Hali Sportowej w Pabianicach odbył się III Turniej  Piłki  Siatkowej dla Wolontariuszy o Puchar Starosty Powiatu Pabianickiego.

Była to impreza otwierająca Obchody Międzynarodowego Dnia Wolontariusza w Pabianicach. Celem Turnieju była integracja środowiska wolontarystycznego na terenie powiatu pabianickiego i promowanie zdrowego stylu życia.
Patronat nad całymi obchodami objął:  p. Krzysztof Habura - Starosta Powiatu Pabianickiego.
W turnieju udział wzięli wolontariusze z klubów wolontariatu z pabianickich szkół oraz organizacji pozarządowych z terenu powiatu pabianickiego.
Drużynę Wolontariuszy naszej szkoły reprezentowali: Julia Grenda 2C, Szymon Popek 2C, Marietta Kazimierczak 2C, Bartosz Przybyliński 2G, Aleksander Gotkiweicz 2G, Arkadiusz Utracki 3D, Dawid Jurek 3D, Aleksandra Muszyńska 3A, Gabriela Banasik 3A, Magdalena Ulas 3A, Julia Mackiewicz 3A.

Miło nam ogłosić, że reprezentowani naszą szkołę wolontariusze zajęli I miejsce w Turnieju Piłki Siatkowej dla Wolontariuszy o Puchar Starosty Powiatu Pabianickiego.
Wszystkim bardzo serdecznie dziękujemy.

tekst i foto: Magdalena Pintera-Wall
Koordynator Szkolnego Klubu Wolontariatu