Konkurs czytelniczy pod nazwą „W baśniowym świecie”

We wtorek, tj. 27.03.2018 roku w bibliotece szkolnej odbył się konkurs czytelniczy dla uczniów klas trzecich podstawówki pod nazwą „W baśniowym świecie”. O tytuł zwycięzcy zmagały się czteroosobowe drużyny klas 3a, 3b, 3c. Reprezentacje miały do wykonania osiem zadań sprawdzających znajomość baśni Andersena i braci Grimm.
Jury w składzie: pani Anna Rosińska – bibliotekarz, pani Agnieszka Herszel -Pościk – wychowawca klasy 3a i pani Anna Piecyk- Chmielecka - wychowawca klasy 3b, oceniało wykonane przez uczniów zadania. Drużynom głośno i radośnie dopingowali koledzy i koleżanki z klas, którzy zasiedli na widowni.
Zwyciężyła reprezentacja klasy 3a. Kolejne miejsca zajęły klasa 3b i 3c. Gratulujemy!

tekst i foto: M. Grzywacz