MIĘDZYSZKOLNE ZAWODY W „DWA OGNIE USPORTOWIONE”

W dniu 13.06.2018r., w sportowej hali powiatowej, odbyły się międzyszkolne zawody sportowe  klas IV pabianickich szkół podstawowych w „dwa ognie usportowione”. Organizatorem rozgrywek corocznie jest Szkoła Podstawowa nr 9 z Oddziałami Integracyjnymi. Nasza SP16 zaliczyła debiut na tych zawodach.
W początkowej fazie zawody rozegrane były w dwóch grupach. Dwie najlepsze drużyny z grup przechodziły do rozgrywek półfinałowych. Nasza Szkoła wyszła z grupy na pozycji pierwszej, niestety przegrała mecz  o wejście do finału. W meczu o trzecie miejsce uległa SP9 i tym samym zajęliśmy IV miejsce w turnieju.
Szkoła Podstawowa nr 16, pod kierunkiem p. A. Stępińskiej i p. D. Gwiazdowskiej, wystąpiła w następującym składzie:
·        Julia Chmielewska  4a
·        Karina Koplin  4a