Dzień Dziecka - Dzień Sportu

W dniu 15.06.2016 Samorząd Szkolny wraz z nauczycielami wychowania fizycznego zorganizował spóźniony Dzień Dziecka połączony z Dniem Sportu.
Wszystkie klasy brały udział w rozgrywkach sportowych. Rozegrany został turniej piłki siatkowej i turniej piłki nożnej, pomiędzy uczniami klas II i III gimnazjum. Młodsi uczniowie zmierzyli się w konkurencjach:
·        Przeciąganie liny i  grze „Dwa ognie” – klasy IV A i IVB
·        Konkurencje sprawnościowe i szybkościowe – klasy I i III

Uczniowie poszczególnych klas walczyli o tytuł najbardziej usportowionej klasy 2018r. Uczniowie otrzymali w nagrodę dyplomy i słodkie upominki.
Nad przebiegiem całości czuwali nauczyciele wychowania fizycznego we współpracy z Samorządem Szkolnym.

Samorząd Szkolny, który był koordynatorem działań, bardzo dziękuje wszystkim, którzy przyczynili się do tego, żeby ten dzień był wyjątkowy.
tekst i foto: M. Pintera-Wall