Konkurs Czytelniczo - Fotograficzny „Sleeveface - ubierz się w książkę”

Na przełomie marca i kwietnia Pedagogiczna Biblioteka w Pabianicach we współpracy z Siecią Bibliotekarzy Szkolnych Powiatu Pabianickiego, do której należą także bibliotekarze naszej szkoły, zorganizowali i ogłosili konkurs czytelniczo – fotograficzny „Sleeveface – ubierz się w książkę” . Zadanie polegało na wykonaniu zdjęcia, którego elementem była okładka (lub ilustracja) książki częściowo zasłaniająca osobę, a jednocześnie stanowiąca zwartą całość.
Rozstrzygnięcie konkursu oraz wręczenie nagród miało miejsce w Bibliotece Pedagogicznej 15 maja 2018 roku. Dwie uczennice naszej szkoły - Izabela Świtoniak z klasy IIc oraz Aleksandra Świtoniak z klasy IIIb zostały nagrodzone za udział w konkursie. Opiekę nad przebiegiem konkursu w naszej szkole sprawowały panie Anna Rosińska i Małgorzata Grzywacz.

tekst i foto: A. Rosińska