Nasze Badmintonistki Ósme w Polsce!!!

W dniach 16-18 marca 2018r. w Białymstoku odbył się Finał Ogólnopolski w badmintonie drużynowym. W turnieju wzięły udział najlepsze drużyny ze wszystkich województw z całej Polski. Grano w dwóch kategoriach wiekowych (Igrzyska Dzieci: klasy IV-VI oraz Igrzyska Młodzieży Szkolnej: klasy VII szkoły podstawowej - klasy II i III gimnazjum) zarówno wśród dziewcząt i chłopców. Reprezentantkami województwa łódzkiego w starszej grupie wiekowej były dziewczęta z naszej szkoły.
W początkowej fazie turnieju mecze rozgrywane były w grupach, a po wyjściu z grup systemem krzyżowym grano o każde miejsce w turnieju. Nasze dziewczyny, po wielu emocjonujących meczach, ostatecznie zostały VIII drużyną w Polsce. Drużynę, pod kierunkiem p. D. Gwiazdowskiej, tworzyły:
-    Joanna Klimczak  3c
-    Marietta Kazimierczak 2c