Drzwi Otwarte pod hasłem "Ostatki w SP 16"

13 lutego 2018r. odbyły się w naszej szkole Drzwi Otwarte pod hasłem "Ostatki w SP 16". Na naszych gości czekało wiele atrakcji. Dzieci świetnie się bawiły, mogły m.in. rozwiązywać krzyżówki, zagadki, quizy, pokonać tor przeszkód na trójkołowym rowerze, poskakać na trampolinie, obejrzeć pokazy taneczne, pokazy małych cheerleaderek, przedstawienie – bajkę „Kopciuszek” w nowoczesnej wersji, a wszystko to działo się w bajkowej scenerii w towarzystwie bajkowych postaci i przy świetnej muzyce. Podczas gdy dzieci korzystały z przygotowanych dla nich atrakcji, rodzice mogli uzyskać wszelkie niezbędne informacje dotyczące nauki w naszej szkole oraz warunkach i terminach rekrutacji.

Przypominamy, że termin składania zgłoszeń i wniosków upływa 28 lutego 2018r.
Jednocześnie informujemy, że w dniach od 7 do 18 maja 2018r. będzie możliwość zapisania dziecka do poszczególnych klas.

tekst i foto: I. Paszkiewicz